Zawód – adwokat

Tarcza antykryzysowa dla firm i pracowników. Pytanie zadaj już dziś [PORADY PRAWNIKA NA ŻYWO WE WTOREK]

&lt![CDATA[

Pytania do eksperta można zadać już teraz poprzez formularz na stronie

Ponadto podczas transmisji na żywo, przedsiębiorcy i pracownicy będą mogą zadać swoje pytania dotyczące tarczy antykryzysowej. Udzielimy prostych, rzetelnych i specjalistycznych odpowiedzi. Dowiesz się jaką pomoc otrzymają firmy, pracownicy, zleceniobiorcy, samozatrudnieni. Omawiamy wszystkie rozwiązania wynikające z pakietu ustaw!

Wśród nich:

zasady zwolnienia z ZUSdopłaty do pensjiświadczenie postojoweelastyczny czas pracykredyty i pożyczki dla firmprzestój ekonomiczny i obniżony wymiar czasu pracyprawa pracownika i pracodawcy w czasie kryzysu

Na pytania odpowie Adrian Prusik , radca prawny, ekspert z prawa pracy, wspólnik w Kancelarii Prawa Pracy Wojewódka i Wspólnicy, Lider Działu Produktów Emerytalnych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada bogate doświadczenie praktyczne w przygotowaniu i negocjowaniu wewnątrzzakładowych aktów prawa pracy. Autor wielu artykułów prasowych z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz instytucji III filara emerytalnego.

Rozmowę poprowadzi Marek Tejchman – zastępca redaktora naczelnego Dziennik Gazeta Prawna

Pytania do eksperta:  poprzez formularz na stronie

]]
Source: Gazeta prawna

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes